newstablety

Samsung Galaxy Note 10.1 Wi-Fi zaktualizowany do Androida 4.1 Jelly Bean

Jakiś miesiąc temu media obiegła wieść o udostępnieniu przez Samsunga update’u dla 10-calowego tabletu Galaxy Note 10.1. Jak się okazało – aktualizacja dotyczyła wyłącznie modelu wyposażonego w łączność 3G (N8000) i objęła swoim zasięgiem terytorium zaledwie trzech państw (przynajmniej na razie). Pomimo dość powolnego przebiegu całej procedury – koreański gigant wypuścił wczoraj bliźniacze uaktualnienie dla innego z modeli Note’a 10.1: Wi-Fi Only (N8010).

Jest to w gruncie rzeczy ten sam, 300 MB-owy update z Androidem 4.1 Jelly Bean, który otrzymali m.in. niemieccy posiadacze modelu N8000. Jeśli nie posiadacie tabletu z dystrybucji naszych zachodnich sąsiadów – będziecie musieli jeszcze trochę poczekać (to samo zresztą tyczy się użytkowników wersji z łącznością 3G). Nim to nastąpi – warto sprawdzić czy funkcja automatycznego pobierania aktualizacji z całą pewnością jest aktywowana.

Dajcie znać w komentarzach czy uaktualnienie już dotarło na wasze egzemplarze Galaxy Note’a 10.1 (no i jak się sprawuje po jego zainstalowaniu).

[Android Central]

podobne treści