film

Saga dobiega końca. Zwiastun Paranormal Activity: The Ghost Dimension

Wiadomo już na pewno, że nadchodząca wkrótce szósta część serii Paranormal Activity będzie jej ostatnią odsłoną. Tak przynajmniej zapowiedział producent, Jason Blum. W sieci zadebiutował oficjalny zwiastun The Ghost Dimension, który zapowiada wyjaśnienie wszystkich trapiących widzów zagadek, jakie na przestrzeni ośmiu lat pojawiły się w paranormalnej sadze. Zapowiedź produkcji mającej zadebiutować w październiku tego roku zobaczyć można poniżej:

 

The Ghost Dimension skupia się na nowej rodzinie, kamerze i pudełku taśm. Spoglądanie na swój nowy dom przez soczewkę kamery pozwala mieszkańcom zobaczyć paranormalną aktywność. Po raz pierwszy produkcja z serii Paranormal Activity będzie dostępna także w formacie 3D.

W reżyserowanym przez Gregory’ego Plotkina filmie wystąpią Nathan Brewer (Cooties, Carving a Life), Katie Featherson (poprzednie części serii), Chris J. Murray (Failing Better Now, Bad Roomies), Brit Shaw (The Best Sex, serial Ekipa) i Ivy George (Curse of the Slender Man, serial Był sobie chłoopiec). Produkcja ma zadebiutować na świecie 23 października tego roku.

podobne treści