biznesinternet

Rusza Allegro Smart

Strona Amazon.pl nadal przekierowuje na niemiecką wersję serwisu, ale klienci z Polski mogą na niej skorzystać z usługi Prime. Allegro, krajowy potentat e-commerce, postanowił na to odpowiedzieć, uruchamiając dziś usługę Allegro Smart.

Allegro Smart to uruchomiona dziś nowa usługa Allegro, będąca polską odpowiedzią na Amazon Prime. W jej ramach, po uiszczeniu jednej opłaty, będzie można nawet przez rok korzystać z darmowej dostawy produktów zakupionych za pośrednictwem serwisu. Co prawda obowiązywać będą pewne ograniczenia, ale jeśli kupujecie często na Allegro, może się to naprawdę opłacać.

Za 49 złotych rocznie klienci mogą liczyć na maksymalnie 365 bezpłatnych wysyłek towaru. Druga opcja to 39 złotych za pół roku dostępu do Smart. Darmowa wysyłka w ramach programu będzie dostępna jeśli łączna wartość produktów od jednego sprzedającego przekroczy 40 złotych. W ramach Allegro Smart wysyłki realizowane będą za pośrednictwem paczkomatów InPost i Poczty Polskiej, ale przesyłkę odbierzemy też między innymi w Żabce czy na stacji Orlenu.

Subskrybenci będą mogli również korzystać z darmowych zwrotów poprzez paczkomaty i Pocztę Polską, otrzymają także dostęp do specjalnej strefy okazji oraz bonusowe monety. Ponadto mogą liczyć na zwrot pieniędzy w ciągu dwóch dni. Niestety Allegro kusi przyszłych subskrybentów dostępem do treści multimedialnych jak Amazon, ale też cena jest znacznie niższa niż w przypadku Prime. Szczegóły oferty znajdziecie na stronach Allegro.

podobne treści