fotointernetWiadomość główna

Rozpoznaj 20 najpopularniejszych wydarzeń 2012 roku

Rok temu zaprezentowaliśmy Wam grafikę, na której autorzy z SYCYZY umieścili dwadzieścia największych wydarzeń 2011 roku. Były wśród nich między innymi: pojawienie się NYAN Cata, ogłuszający kawałek „Friday” oraz grupa hakerów, której działania wyjątkowo wkurzyły producentów konsoli PlayStation 3.

Również w tym roku dostaliśmy okazję, by stracić kwadrans lub dwa na odnalezienie ukrytych w obrazie wydarzeń. Muszę przyznać, że zadanie postawione przed ciekawskimi oczami jest o wiele trudniejsze niż w poprzednich edycjach plakatu:

(kliknij, by powiększyć obraz)

Twórca grafiki, francuski grafik Niark1 (znany również jako Sebastien Feraut) ogłosił konkurs, w którym do wygrania jest podpisany przez niego widoczny powyżej plakat. By go zdobyć, należy w tweecie umieścić adres jego strony oraz #20things. Nazwanie wszystkich ukrytych elementów nie jest tym razem koniecznie.

Sam, „na szybko”, rozpoznałem pięć wydarzeń, które według artysty były charakterystycznymi w 2012 roku. 2 lutego zaczną na jego stronie pojawiać się podpowiedzi, lecz my nie musimy czekać do soboty. Napiszcie w komentarzach, co udało się Wam znaleźć.

podobne treści