news

Rosyjscy podróżni stracili cierpliwość

Na moskiewskim Szeremietiewie znajdują się tysiące pasażerów, których
samoloty nie odleciały z powodu opadów śniegu. Niektórzy uciekają się do
rękoczynów. RIA Novosti podaje, że we wtorek podróżni rzucili się na pracowników Aeroflotu. Kilku pracowników przewoźnika zostało pobitych, w tym kobiety.

Burza śnieżna sparaliżowała w świąteczny weekend moskiewskie lotniska Szeremietiewo i Domodedowo. Wpłynęło to na plany 20 tysięcy osób, które miały lecieć samolotem i tysiące innych.

Na Szeremietiewie wzmocniono środki bezpieczeństwa, wzywając więcej policjantów. Jednak pracownicy linii lotniczych boją się wychodzić z pomieszczeń służbowych, by rozmawiać z pasażerami.

Warto wiedzieć, że olbrzymie ilości śniegu, jakie widzimy w tym roku, to nie tylko polski kłopot. Nawet nie europejski. Jak widać na tym zdjęciu z New Jersey, transatlantycki:

#!#photo2#!#

[Gawker, RIA Novosti, Jezebel, AP]

podobne treści

 • a

  poprostu globalne ocieplenie :-]

 • Anonim

  We wrześniu kumpel podesłał mi taki tekst:
  „Pod koniec sierpnia nie było już wątpliwości. W Zatoce Meksykańskiej utworzył się stały prąd wirowy o zamkniętym obiegu, a temperatura wody w tym regionie podniosła się aż o 7 stopni. Stały brak zasilania prądu Florydzkiego z wód Zatoki Meksykańskiej oraz rozległa plama ropy doprowadziły do obniżenia temperatury wód oceanicznych u wschodnich wybrzeży USA i zaniku Golfsztromu. Ten znowuż nie był w stanie zasilać Pradów: Północnoatlantyckiego i Norweskiego, co doprowadziło w sierpniu do gwaltownych zmian temperatur w Europie. Utrzymanie się tej sytuacji może doprowadzić do jeszcze gwałtowniejszych zmian w najbliższych tygodniach, sprowadzając na całą Europę, katastrofalną w skutkach zimę. „

 • Anonim

  Efekt motyla wywołany przez BP…