krótka piłkanewstablety

Reuters: Apple ma problemy z produkcją nowego iPada Mini z ekranem Retina

 

Czyżby zanosiło się na kolejne problemy z planową realizacją dostaw? Od pewnego czasu media szeroko rozpisują się na temat rzekomych planów Apple dotyczących wypuszczenia nowej wersji iPada Mini z doskonałym wyświetlaczem Retina. Znana, międzynarodowa agencja Reuters poinformowała, iż w związku z opóźnieniem produkcji urządzenia, gigant z Cupertino może mieć problemy z terminowym dostarczeniem do sklepów odpowiedniej ilości egzemplarzy tabletu.

Według agencji – powołującej się na anonimowe źródła w firmach dostarczających podzespoły tabletu – Apple chce wprowadzić na rynek nową wersję iPada Mini jeszcze przed tegorocznymi świętami. Tym niemniej, amerykański gigant nie będzie w stanie wyprodukować wystarczającej liczby egzemplarzy urządzenia, ponieważ ów proces został rozpoczęty stosunkowo niedawno, a poszczególne firmy nie będę w stanie wyrobić się z wytworzeniem odpowiedniej liczby pojedynczych części składowych tabletu.

I choć na razie to tylko plotki, biorąc pod uwagę ostatnie problemy Apple z dostarczeniem obiecanej ilości egzemplarzy złotego iPhone’a, chyba należy je potraktować z nieco mniejszym przymrużeniem oka niż zwykle. Tak czy siak, wkrótce dowiemy się, jak to było naprawdę.

podobne treści