film

Reboot Fantastycznej czwórki dostał datę premiery

Wiemy już, kiedy reżyserowany przez Josha Tranka film na podstawie komiksów Marvela wejdzie do kin. Tym dniem będzie 19 czerwca 2015 roku.

Oficjalnych informacji na temat obsady nie ma, jednak do roli Reeda Richardsa, czyli Pana Fantastycznego, który jest rozciągliwy jak guma, przymierzani są tacy aktorzy, jak Kit Harington (Gra o Tron), Miles Teller (Projekt XThe Spectacular Now), Jack O’Connell (Harry Brown300: Początek imperium). To właśnie ta trójka ma otrzymać oferty od studia, a do roli Susan Storm, niewidzialnej kobiety, mają otrzymać skrypty Saoirse Ronan (Nostalgia aniołaIntruz), Kate Mara (Strzelec127 godzin) oraz Margot Robbie (Czas na miłość, serial Pan Am).

Wygląda na to, że studio planuje wybrać znacznie młodszych aktorów, by przyciągnąć nową widownię i ożywić serię. Do roli Ludzkiej Pochodni przymierzany od maja był już Michael B. Jordan (świetna rola w Prawie Ulicy), jednak są to tylko i wyłącznie pogłoski. Nikt nie był za to przymierzany do zagrania Rzeczy i antybohatera w nowej odsłonie.

Informacje o możliwej obsadzie ról pojawiają się na dzień po tym, jak Simon Kinberg (JumperSherlock Holmes) został ściągnięty przez studio do pracy nad scenariuszem, jednak tylko w celach udoskonalenia go, a nie napisania nowego. Wcześniej nad skryptem pracowali Jeremy Slater, Michael GreenSeth Grahame-Smith i T.S. Nowlin. Reżyserem filmu będzie Josh Trank (Kronika).

Zdjęcie: Wikipedia

podobne treści