videoWiadomości promowane

Google Glass na randce – to nie mogło skończyć się dobrze

Google Glass – gadżet przyszłości, smartfon noszony na nosie, urządzenie przenoszące nas do innego świata. Wszyscy wiemy, ile zamieszania w ostatnich kilku miesiącach zrobiły Okulary od Google. Nieważne, że mogą się okazać być niewygodne, brzydkie, czy wręcz niebezpieczne dla ich właściciela – liczy się to, jakie możliwości dają ich użytkownikowi. Część z nich można wykorzystać na… randce!

Dartanion London przedstawił na YouTubie swoją wizję randki przyszłości, to znaczy takiej, której powodzenie zależy od naszego sprzętu (elektronicznego!). Jest więc filmik, na którym chłopak idzie do knajpy z dziewczyną, Okularami Google i brakiem pomysłu na działanie. Z początku udaje mu się wychodzić z opresji dzięki gadżetowi twórców Gmaila, nie mija jednak dużo czasu, gdy zaczyna go wykorzystywać w celach nie mających nic wspólnego z robieniem dobrego wrażenia na dziewczynie.

Gwoździem do trumny okazuje się być pojawienie „głosu Apple”:

Co tam randki – Google Glass mogą okazać się zbawieniem na egzaminach i innych sprawdzianach. A do czego Wy byście je wykorzystali?

podobne treści