news

Qualcomm pochwalił się swoim dwurdzeniowym procesorem w… HTC Sensation

Firma Qualcomm postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości związane z obecnością dwurdzeniowego procesora w smartfonie HTC Sensation (znanym również jako Pyramid). W ślad za nimi poszedł angielski Vodafone, który dodatkowo opublikował jego zdjęcie i pozostałą specyfikację.

Jedna z najgorzej strzeżonych tajemnic ujrzała światło dzienne i to dwa razy: po raz pierwszy na ćwierkającym kanale niemieckiego oddziału firmy Qualcomm (zrzut poniżej), następnie na niedostępnej już stronie internetowej angielskiego operatora sieci komórkowych Vodafone.

Oto, jakie specyfikacje HTC Sense znalazły się na nieistniejącej stronie Vodafone: 4,3-calowy wyświetlacz SLCD typu qHD o rozdzielczości 540×960 pikseli, 1,2-megapikselowa kamerka z przodu do pary z 8MPx z tyłu obudowy (swoją drogą bardzo przypominającej HTC Mozart z systemem WP7) wyposażona w podwójny flesz diodowy, wspomniany dwurdzeniowy procesor o mocy 1,2GHz oraz 4GB miejsca na pliki rozszerzalne do 12GB. Sterowanie cackiem firmy HTC powierzono oczywiście zielonemu robotowi firmy Google. [@Qualcomm_de, Engadget]

podobne treści