news

Przetworzone etui na iPhona w miejscem na kartę zbliżeniową

Wszyscy fani ekologii szykujący się do zakupu iPhona 4S powinni również rozważyć nabycie etui podkreślającego nie tylko ich gadżeciarstwo, lecz również codzienną chęć dbania o przyszłość Matki Natury. Re-case zostało stworzone właśnie dla nich.

Widoczne na zdjęciu wielokolorowe etui powstały z przetworzonych odpadków, które po połączeniu w całość zostały nazwane przez producenta Polliberem (nie mylić z pedobearem). Materiał ten został stworzony przy minimalnym udziale dwutlenku węgla, plastikowych butelek i kilku innych składników, w których nie byłoby już żadnego pożytku.

Tylny panel kosztującego 25 dolarów etui Re-Case został tak wyrzeźbiony, by można było między nim i telefonem schować przedmiot o wymiarach karty płatniczej. Pomyślcie tylko: stajecie przed bramką w zatłoczonym metrze i zamiast grzebać w plecaku lub torbie w poszukiwaniu portfela, w którym schowaliście kartę miejską, wystarczy że wyjmiecie z kieszeni telefon i przytkniecie go do terminala.

Rzecz jasna, Retui dla iPhona może przypaść do gustu również
wszystkim tym osobom, które mają w głębokim poważaniu przyszłość naszej
planety, a globalne ocieplenie interesuje ich równie mocno, co
zeszłoroczny śnieg, który zresztą do najskromniejszych nie należał. [Re-Case, The Gadgeteer]

podobne treści

  • xxx

    Co za beznadziejny pomysł. Jak będę chciał korzystać z NFC to po prostu kupię odpowiedni telefon, np. nokię 701, a nie bedę udawał iż ten trup o nazwie iphone, nadaje się do płatności zblizęniowych. Nie dziwię się iż ogrodnik.january tak piętnuje środowisko apple.