film

Przed mamą emocji nie ukryjesz. Zapowiedź W głowie się nie mieści

Mocno wyczekiwana produkcja Disney Pixar trafi do kin już niedługo, bo w czerwcu tego roku. Nowa animacja Pete’a Doctera, autora OdlotuPotworów i spółki opowiadać będzie o tym, jak emocje wpływają na ludzkie zachowania, a nową zapowiedź bajki można zobaczyć poniżej:

 

Dorastanie może się okazać nie lada wyzwaniem. Nie inaczej jest w przypadku Riley, której życie zostaje wywrócone do góry nogami, gdy jej ojciec otrzymuje ofertę pracy w nowym mieście – San Francisco. Jak wszystkimi, działaniami Riley kierują emocje – Radość, Strach, Złość, Obrzydzenie i Smutek. Emocje mieszkają w Centrum Dowodzenia, zlokalizowanym w umyśle Riley, gdzie starają się pomóc dziewczynce w podjęciu najlepszych decyzji każdego dnia. Próby dostosowania się Riley do życia w zupełnie nowym miejscu, w Centrum Dowodzenia zaczyna wrzeć. Pomimo tego, że Radość, która jest główną i najważniejszą emocją dziewczyny, stara się spoglądać na wszystko pozytywnie, emocje nie potrafią dogadać się, jak najlepiej przejść przez okres dostosowania do nowej rzeczywistości.

Swoich głosów na potrzeby animacji użyczą, obok Amy Poehler (Legenda telewizji 2: Kontynuacja, serial Parks & Recreation), Bill Hader (Jaja w tropikachFaceci w czerni 3), Lewis Black (Farsa pingwinówDrabina Jakubowa), Mindy Kaling (40-letni prawiczekJeszcze dłuższe zaręczyny), Phyllis Smith (Zła kobieta, serial Biuro) i John Ratzenberger (WALL-E,Uniwersytet Potworny). Na świecie produkcja zadebiutuje 6 czerwca, a polska premiera animacji zaplanowana została na 1 lipca.

podobne treści