news

Poznaj dziewicę lub prawiczka w Sieci

YouAndMeArePure.com powstała, by ułatwić dobieranie się w pary przez osoby „czyste”, czyli takie, które nie mają jeszcze przed sobą inicjacji seksualnej. Portal został założony przez parę, która przeżyła swój pierwszy raz dopiero po ślubie. Panna młoda miała w tym momencie 29 lat, pan młody – 34.

Dlaczego osobny portal dla dziewic i prawiczków? Dlatego, że to osoby, które mają „wartość dodaną”. Jak pisze strona, „osoba, która ma przed sobą pierwszy raz jest wyjątkowa tak, jak każdy inny – przez wzgląd na to, że jest sobą. Posiada jednak dodatkowy atrybut w postaci dziewictwa.” Strona dostrzegła, że „dziewictwo to cecha, która zbliża do siebie ludzi.”.

Nie sposób tylko stwierdzić, jak weryfikowane jest dziewictwo. A jeśli jakiś „nieczysty” zapragnie wkraść się wśród owieczki, jak to sprawdzić? [Jack Loftus/giz, CNET]

podobne treści

  • Dawid Krysiak

    dziwictwo zbliża? Dziewictwo jest przereklamowane – na facecie spoczywa olbrzymia odpowiedzialność za rozdziewiczenie a przy okazji przyjemność mniejsza (co za stres!:D) zaraz przypomina mi się Walter „75 wirgins? no thanks! I have to teach 72 woman how to have sex?”

  • Anonim

    są różne zboczenia na tym świecie.
    PS.
    Czy mimo jechanie na ręcznym do 34 roku, nadal jest prawiczkiem?