film

Poznaj bohaterów Paranormal Activity 5

Za dokładnie tydzień odbędzie się polska premiera filmu Paranormal Activity: Naznaczeni, jednak, jak informowaliśmy przy okazji zwiastuna do tego filmu, w tym roku pojawi się jeszcze jedna część tej sagi, Paranormal Activity 5, a datę premiery ustalono na 24 października. Reżyser/scenarzysta poprzednich części serii, Christopher Landon, powiedział niedawno kilka słów odnośnie Paranormal Activity sygnowanej numerem 5:

Gregory Plotkin, który reżyseruje, zajmował się edycją przy obu filmach i jeśli jest ktoś, kto zna te filmy, to jest nim Gregory, który siedzi całymi dniami przed komputerem edytując materiał filmowy. Myślę, że będzie chciał zrobić z tym filmem coś trochę innego. Oczywiście rozmawiamy o tym, bo chcemy, by filmy były połączone. Tak więc mówiliśmy na temat końcówki Naznaczonych, która będzie powiązana z tym, co będzie się działo w piątym filmie.

Dzisiaj portal ShockTillYouDrop dotarł do informacji odnośnie postaci, które pojawią się w Paranormal Activity 5. Rewolucji nie ma, a opisy bohaterów wydają się dziwnie znajome i uderzająco podobne do wcześniejszych protagonistów:

Ryan, Emily, ich sześcioletnia córka Leila i Mike, młodszy brat (w zasadzie mniej wysportowany i zwariowany).

 

Ryan, 26-31 lat, opisany jest jako ‚duże dziecko’, jest projektantem gier komputerowych, który wraz z rodziną przeniósł się z Nowego Jorku do Palo Alto, gdzie otrzymał spokojną pracę w Rockstar Games.

 

Mogąca być odbierana jako hipiska (uwielbia organiczne jedzenie, sztukę i muzykę; nie pozwoli swojej córce jeść glutenu), żona Emily jest zdecydowanie bardziej poważna niż jej mąż – ciągle w biegu, uprawia jogę. Jej siostra zginęła rok wcześniej.

 

Córka Leila wydaje się być połączeniem obu rodziców. Nieustraszona, trochę chłopczyca.

 

Nie trzeba nawet dodawać, że rodzina Ryana i Emily szybko zdaje sobie sprawę z tego, że coś jest zdecydowanie nie tak z ich nowym domem.

Tak więc, po raz kolejny widzowie dostaną rodzinkę z małym dzieckiem. Wpasowuje się to w popularny motyw na przestrzeni serii. Czy Paranormal Activity 5 z zapowiadaną ‚innością’ ożywi tą serię? Lub wolelibyście, by była to ostatnia część? Zanim jednak przyjdzie nam wiedzieć więcej na temat tej produkcji,  24 stycznia w kinach pojawi się Paranormal Activity: Naznaczeni.

Zdjęcie: Wikipedia

podobne treści