film

Powstanie film Minecraft Movie

Miliony fanów Minecrafta, który przebojem wdarł się na rynek z pewnością się ucieszą na wieść o tym, że Warner Bros., studio zadowolone po sukcesie LEGO Przygody, stworzy filmową adaptację gry Markusa Perssona. Z produkcją jest już łączony Roy Lee, producent między innymi właśnie animowanego, najnowszego hitu studia i Jak wytresować smoka.

Twórca gry, znany pod pseudonimem „Notch” potwierdził rewelacje Deadline na swoim twitterze:

 

Ktoś próbuje ujawnić informacje, że pracujemy z Warner Brothers nad potencjalnym Minecraft Movie. To ja chciałem być tym przeciekiem!

Zważywszy na to, że gra jest stworzona z tylko i wyłącznie sześcianów, stworzenie modeli nie powinno być trudnym zadaniem. Czym tak właściwie jest Minecraft? Każdy, kto posiada internet i lubi spędzać czas w świecie interaktywnej rozrywki wie. Jednak dla tych, którzy niekoniecznie preferują taką formę spędzania wolnego czasu, przybliżmy trochę tą produkcję:

Minecraft to gra oparta na niszczeniu i układaniu bloków. Na początku, ludzie tworzyli schronienia przed nokturnowymi monstrami, jednak gdy gra zaczęła się rozwijać, gracze zaczęli współpracować i tworzyć wspaniałe, przemyślane konstrukcje.

Może traktować także o przygodach z przyjaciółmi, czy oglądaniu wschodu słońca nad kanciastym oceanem. Ładny jest. Odważni gracze walczą z okropnymi kreaturami w Netherze, który jest bardziej straszny, niż ładny. Możesz także odwiedzić świat grzybów, jeśli brzmi to jak twoja para kaloszy.

Tak oficjalna strona produkcji opisuje Minecrafta. Jak wygląda? Zwiastun gry poniżej:

 

Nie ma co ukrywać, Notch z pewnością nie przewidywał aż takiego sukcesu swojej produkcji, a na pewno nie myślał o tym, że kiedyś Warner Bros., jedna z największych firm w branży, będzie chciała stworzyć film na podstawie jego gry. Niemniej cieszymy się z jego sukcesu i z niecierpliwością czekamy na kolejne informacje na temat tej produkcji.

podobne treści