film

Pora spać. Nowe zapowiedzi Wizyty w reżyserii M. Nighta Shyamalana

Już w najbliższy piątek do kin trafi nowy twór Manoja Nighta Shyamalana. Mający za sobą znakomite produkcje w postaci ZnakówSzóstego zmysłu czy Osadzie reżyser w ostatniej dekadzie nie miał zbytnio czym się chwalić. 1000 lat po Ziemi z udziałem Willa i Jadena Smitha czy Ostatni władca wiatru to filmy, o których hinduski reżyser powinien jak najszybciej zapomnieć. W sieci pojawiło się kilka nowych zapowiedzi Wizyty, mającej zadebiutować już w ten piątek komedii grozy, którą Shyamalan nie tylko wyreżyserował, ale także napisał:

 

Grana przez Kathryn Hahn matka wysyła swoje dzieci na wizytę do ich dziadków, co daje im w końcu możliwość spędzenia wartościowego czasu z wnukami. W domu jej rodziców nie ma za dużo reguł. Jedyną. na której przestrzeganie nalegają staruszkowie, to ta, by położyć się w łóżku o 21:30 i nie wychodzić ze swojego pokoju.

Obok Kathryn Hahn (Sekretne życie Waltera MittyMillerowie), w Wizycie zagrają Peter McRobbie (LincolnTajemnica Brokeback Mountain), Ed Oxenbould (Aleksander – okropny, straszny, niezbyt dobry, bardzo zły dzieńJulian), Olivia DeJonge (The Sisterhood of Night, serial Hiding), Michelle Rose Domb (Illume the MovieRide Along 2) oraz Benjamin Kanes (Policja zastępczaIdol z piekła rodem). Produkcja ma zaplanowaną premierę na 11 sierpnia tego roku. Nie wiadomo, kiedy produkcja zadebiutuje w polskich kinach. Co ciekawe, film został oparty na historyjkach, które sam Shyamalan opowiadał swoim dzieciom.

podobne treści