gadżetynewstablety

Połączenie tabletu i telefonu czeka na kolejnego Androida

Pamiętacie Padfone Asusa? Po majowej prezentacji słuch o tym gadżecie zaniknął. Teraz wiemy, że na jego premierę jeszcze poczekamy, tak, aby urządzenie zadebiutowało wraz z Ice Cream Sandwich.

Decyzja o odłożeniu premiery ma sens, w końcu Ice Cream Sandwich będzie systemem, który pogodzi pracę na telefonie z pracą na tablecie. Najnowsze informacje mówią o jesiennej premierze Androida, może już wtedy zobaczymy Padfone’a. Oby do tego czasu sprzęt znajdujący się pod maską gadżetu się nie zestarzał. Przecież wiecie, jak to jest w świecie elektroniki…

Padfone jest połączenie telefonu z tabletem. Telefon jest sercem urządzenia – to tu znajduje się procesor. Tablet jest jedynie dokiem, którego głównym zadaniem będzie dostarczanie treści na dużym ekranie. [Ubergizmo]

podobne treści

 • pio11

  Bez sensu. Czyli telefon plus ekran do niego. Gdzie tu logika?

 • Michał Cymbalista

  Może nie bez sensu, ja przymierzam się do kupna nowego telefonu z androidem i tablet też by się przydał. Zamiast kupować osobno te dwie rzeczy (przyjmijmy telefon – 1.5k i tablet jakieś 2k – w sumie 3500 zł!) masz zestaw z pewnością tańszy, bo koszt tabletowego doku jest mniejszy – nie ma procesora&reszty, więc musi wyjść sporo taniej.
  …Chyba, że asus policzy sobie za markę, będzie drogo i nikt nie kupi – niezły pomysł pójdzie do kosza :/

 • iforget911

  Powinniście koniecznie przeczytać tę książkę: http://www.ksiegarniaswit.pl/91867-ksiega-jonasza-tom-i.html

 • pio11

  No moim zdaniem nadal bez sensu. Na iPadzie trzymam filmy, dużo zdjęć i fajniejsze gry. Na iPhone trzymam muzykę i mniejsze gierki. iPad z 32 GB jest prawie pełny, a iPhone ma jeszcze 2 GB z 16 wolnych.

 • pio11

  Więc wolę mieć dwa odrębne urządzenia

 • Sareth

  Akurat się składa że nie mam tabletu i komórki z androidem może w niedaekiej przyszłości rzucę się na takie urządzenie, ale poczekam na czas gdy to urządzenie zrobi małą rewolucję na rynku i wszyscy więksi gracze zaczną kopiować jego pomysł, w tedy dopiero sytuacja zacznie robić się interesująca.

 • twkwas

  Bez sensu jest pisanie ze to jest bez sensu… Firma wykazała się innowacyjnością i bardzo dobrze. Jeśli taki zestaw kosztowałby poniżej 3/4 ceny dwóch urządzeń to jest powód, żeby to kupić. Chętni się na pewno znajdą, a ilu… zobaczymy :)
  Brawo ASUS !

 • spadajstara

  Taa, ale jakby apfel to zaprezentowal to by bylo wystarczajaco innowacyjne rozwiazanie, a „ach-om” i „och-om” by konca nie bylo :)
  Ot takie puste gadanie.
  Moze jednak niech klienci zdecyduja co im odpowiada ?