design

Pokój do chłodzenia piwa niezbędny nie tylko w akademikach

W przestronnej Piwnej Jaskini zmieści się większy wybór butelek z browarem niż jest dostępny w najbliższej stacji benzynowej. Amatorzy chmielowego trunku powinni rozważyć inwestycję w takie pomieszczenie. Przedtem do rozważania pozostaje niestety kluczowa kwestia: gdzie Brew Cave zmieścić?

Chłodziarka na co najmniej 30 sześciopaków piwa kosztuje prawie 30 tysięcy złotych. Taka jest cena wersji z podłogą, bez wyjdzie nieco taniej, ale przecież nie o to chodzi. Nadal nietanio, powiecie? Cóż, to kwestia indywidualnych priorytetów – czy nie lepiej zainwestować w nowy samochód lub jeździć na wakacje w ciekawsze miejsca.

Brew Cave posiada półki na butelki i puszki, miejsce na cztery beczki oraz nalewak do piwa z kija. Za ochronę pomieszczenia przed utratą temperatury odpowiada 10-centymetrowa izolacja.

Zainteresowanym od razu przypominam, że urządzenie (pomieszczenie?) ma 208 centymetrów szerokości, 147 głębokości i 229 wysokości. Gwarancja na elementy chłodzące trwa rok, na pozostałe części – 10 lat.

Walk-In Beer Cooler Is the Only Dorm Room You'll Ever Need

[KegWorks, The Green Head]

podobne treści