grynews

Poćwicz z Beckhamem

Studio EA SPORTS ogłosiło nawiązanie współpracy z Davidem Beckhamem. Został on mianowany na ambasadora marki EA SPORTS Active 2 kojarzonej z linią interaktywnych produktów o tematyce fitnessu, oferującej możliwość odbywania spersonalizowanego programu treningowego. Beckham będzie pełnił rolę rzecznika marki oraz pojawi się w wielu materiałach reklamowych obejmujących rynek europejski i australijski. Druga część EA SPORTS Active skupia się na zaoferowaniu możliwości poprawienia muskulatury, wytrzymałości i elastyczności ciała, oraz na usprawnieniu pracy serca. Produkt ten połączy w sobie cechy urządzenia monitorującego pracę serca oraz śledzącego ruchy ciała, oferując autentyczne i wierne wyniki ćwiczeń. EA SPORTS Active 2 będzie kompatybilne z urządzeniem Kinect konsoli Xbox 360, ukazując się również na PlayStation3, Wii, iPhone’a i iPod touch. Gra wydana zostanie w Europie oraz Australii 19 listopada.
“David zawsze wytrwale pracował na utrzymanie świetnej formy, inspirując ludzi z całego świata do uczynienia fitnessu ważną częścią ich życia”, powiedział Jens Uwe Intat z europejskiego wydziału EA Publishing. „Jesteśmy podekscytowani możliwością współpracy z Davidem, a jego wysoki stopień zainteresowania fitnessem sprawia, że idealnie uzupełnia się z EA SPORTS Active 2. Z optymizmem spoglądamy na naszą dalszą współpracę, której założeniem będzie motywowanie ludzi z całego świata do prowadzenia aktywnego trybu życia.”
“EA SPORTS Active jest imponujący i zawiera wiele elementów, które były obecne w trakcie mej futbolowej kariery” powiedział David Beckham. „Jestem podekscytowany możliwością współpracy z EA SPORTS, która ma wieloletnie i wielkie doświadczenie w tworzeniu realistycznych i godnych zaufania produktów oraz gier sportowych.”
EA SPORTS Active 2 zostanie wydane wraz z systemem Total Body Tracking. Łączy on w sobie cechy monitora pracy serca oraz urządzenia śledzącego ruchy ciała gracza, pozwalając na uzyskiwanie bardzo dokładnych wyników. Dzięki wyświetlanej na ekranie informacji na temat aktualnej pracy serca użytkownicy będą mogli zbadać poziom intensywności wykonanych ćwiczeń, co pozwoli im na optymalizację ich wydajności i szybsze osiąganie stawianych sobie celów. Użytkownicy będą mogli dodatkowo śledzić wyniki swoich ćwiczeń oraz statystyki na temat pracy serca dzięki specjalnemu sieciowemu hub’owi EA SPORTS Active 2 (funkcja wymaga połączenia internetowego i założonego konta EA), dzięki czemu w jeszcze większym stopniu zmotywują się do dalszej pracy. Informacje z urządzenia śledzącego gracza umożliwią z kolei większą swobodę ruchu oraz zapewnią lepsze doznania z rozgrywki. EA SPORTS Active 2 sprawi, że wykonywanie ćwiczeń stanie się prostsze i bardziej dostępne.
Więcej informacji na temat EA SPORTS Active znajduje się pod adresem www.ea.pl.

podobne treści