film

Po której jesteś stronie? Zwiastun Więźnia labiryntu: Próby ognia

Ubiegłoroczna premiera Więźnia labiryntu okazała się sukcesem studia 20th Century Fox, więc ciężko było nie spodziewać się kontynuacji adaptacji twórczości Jamesa Dashnera. W sieci zadebiutował zwiastun tegorocznej, drugiej części, czyli Więzień labiryntu: Próby ognia, a w głównych rolach powrócą Dylan O’BrienThomas Brodie-Sangster i Kaya Scodelario. Zapowiedź zobaczyć można poniżej:

 

Thomas i jego koledzy przetrwali Labirynt tylko po to, by dowiedzieć się, że jest to tylko część większego planu. Faza druga to coś, co nazywa się Próbami ognia i jeśli mają przeżyć ten rozdział, muszą być gotowi na najgorsze.

W filmie występują Dylan O’Brien (Stażyści, serial Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak), Thomas Brodie-Sangster (Ostatnia klątwaJaśniejsza od gwiazd), Kaya Scodelario (MoonNiech będzie teraz), Will Poulter (MillerowieOpowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu), Aidan Gillen (seriale Prawo ulicy i Gra o tron), Rosa Salazar (ZbuntowanaNiezły Meksyk), Giancarlo Esposito (Wykolejony, serial Breaking Bad) oraz Nathalie Emmanuel (Szybcy i wściekli 7,Dwadzieścia8k). Reżyserem adaptacji powieści Dashnera jest, ponownie, Wes Ball (RuinA Work in Progress), a film trafi do polskich kin 11 września tego roku.

podobne treści