film

Po dziesięciu latach badań genetycznych wiemy więcej, niż po stu latach kopania. Zwiastun Jurassic World

Wbrew wcześniejszym zapowiedziom, mocno oczekiwany zwiastun nadchodzącego w przyszłym roku Jurassic World, studio Universal Pictures opublikowało go już wczoraj wieczorem. Dlaczego? Można tylko przypuszczać, że spowodowało to potwierdzenie przez reżysera, J. J. Abramsa, informacji o tym, że właśnie w piątek, w trzydziestu wybranych kinach w Stanach Zjednoczonych, zadebiutuje pierwszy oficjalny zwiastun Star Wars: The Force Awakens, czyli jeszcze bardziej oczekiwanej produkcji. Zwiastun Jurassic World do zobaczenia poniżej:

 

Tak reżyser, Colin Trevorrow opowiadał o najnowszej produkcji w rozmowie z blogiem /Film:

Jurassic World umiejscowiony będzie w pełni funkcjonalnym parku na Isla Nublar. Odwiedza go ponad 20 tysięcy ludzi każdego dnia. Dostaje się do niego promem z Kostaryki. Zawiera w sobie elementy rezerwatu biologicznego, safari, zoo i parku tematycznego. Jest także luksusowy kurort z hotelami, restauracjami, elementami życia nocnego i pole golfowe. Są oczywiście też dinozaury. Prawdziwe. Można podejść do nich bliżej niż kiedykolwiek wyobrażano sobie, że będzie możliwe. Jest to realizacja snu Johna Hammondsa i myślę, że wszyscy chcielibyście tam zawitać.

Wiadomo, że będzie się dział 22 lata po wydarzeniach z Parku Jurajskiego, a także, że głównymi motywami, jakie reżyser chce poruszyć, będą ekonomiczna chciwość i relacja ludzkości z dostępną jej technologią.

Gwiazdami Jurassic World są Chris Pratt (Strażnicy galaktyki, serial Parks & Recreation), Bryce Dallas Howard (OsadaSłużące),  Ty Simpkins (Naznaczony,Iron Man 3), Nick Robinson (Królowie lata, serial Melissa i Joey), Jake Johnson (serial Jess i chłopaki, Kumple od kufla), Irrfan Khan (Slumdog. Milioner z ulicyNiesamowity Spider-Man), Vincent D’Onofrio (Full Metal JacketZabić Irlandczyka), BD Wong (Zostań,Siedem lat w Tybecie), Omar Sy (NietykalniX-Men: Przeszłość, która nadejdzie), Judy Greer (OsadaCarrie), Katie McGrath (anulowany serial DraculaPrzygody Merlina), Andy Buckley (Gorący towarPolicja zastępcza) oraz Lauren Lapkus (Rodzinne rewolucje, serial Jesteś tam, Chelsea?).

Reżyserem filmu jest Colin Trevorrow, który również napisał scenariusz z Derekiem Connollym, swoim współpracownikiem przy tworzeniu filmu Na własne ryzyko. Producentami będą Frank Marshall (Szósty zmysł,Poszukiwacze zaginionej arki) i Patrick Crowley (seria filmów o przygodach Jasona Bourne’a). Premiera filmu jest ustalona na 12 czerwca 2015 roku.

podobne treści