newssprzętWiadomość główna

Plotki: wyciekła specyfikacja odtwarzacza Samsung Galaxy Player

Wszystko wskazuje na to, że na rynku pojawi się wkrótce nowy model wzorowanego na smartfonie Galaxy S III odtwarzacza Galaxy Player. Do świeżych, nieoficjalnych informacji na jego temat dotarł właśnie serwis SamMobile.

Jak już wspomniano, design urządzenia w oczywisty sposób nawiązuje do flagowego telefonu ze stajni koreańskiego producenta – Samsunga Galaxy S III. O jego specyfikacji nie ma się chyba co rozpisywać – całość możecie zobaczyć na powyższym (i bardzo możliwe, że sfabrykowanym) zdjęciu. Zaskakuje przede wszystkim spora, 5,8-calowa przekątna i dość niska, gorsza nawet niż w mniejszym Galaxy Note, rozdzielczość ekranu urządzenia (540×960 pikseli. Swoją drogą, jeśli do GN przylgnęła łatka tabletofonu, to jak będziemy nazywać Galaxy Player? Tabletoodtwarzacz? A może po prostu… tablet? W końcu i tak nie można z niego dzwonić).

Według nieoficjalnych doniesień oficjalna prezentacja urządzenia odbędzie się już w trakcie nadchodzących targów IFA 2012 (ale tak naprawdę to na 100% nie wiemy jeszcze właściwie nic).

[androidcentral]

podobne treści