krótka piłkanewssmartfony

Plotki: pierwsze zdjęcie prasowe smartfona Sony Xperia Z1

A więc wszystko jest już w zasadzie jasne. Portal GSM Insider opublikował pierwsze. najprawdopodobniej prawdziwe zdjęcia prasowe nowego, flagowego smartfona Sony – Xperia Z1 „Honami”.

Dokładnie tak, jak przy okazji poprzednich wycieków, z fotografii możemy wywnioskować, że nowe cacko Japończyków zostanie wyposażone w duży, około 5,3-calowy wyświetlacz TFT LCD o rozdzielczości 1920 na 1080 pikseli i z wyglądu, ze względu na obecność obfitych ramek na szczycie i spodzie ekranu, będzie przypominać poprzedniego flagowca firmy – smartfon Sony Xperia Z. Co dość ciekawe – z najnowszego zdjęcia jasno wynika, że nowa słuchawka Japończyków ukaże się na rynku w trzech wariantach kolorystycznych: białym, czarnym i fioletowym.

Z poprzednich informacji wiemy, że smartfony Sony Xperia Z1 (znany także jako Sony Honami) zostanie zaprezentowany światu już za niecały tydzień, 4 września w Berlinie na konferencji poprzedzającej oficjalne rozpoczęcie tamtejszych targów IFA 2013 i będzie dysponować wydajnym, czterordzeniowym procesorem Qualcommu: Snapdragon 800 oraz niezłą, 20-megapikselową kamerą z obiektywem G Lens.

Źródło: Android Central

podobne treści