newssmartfony

Plotki: pierwsze zdjęcia smartfona HTC Deluxe

Już od jakiegoś czasu w mediach krąży informacja, że HTC pracuje nad przygotowaniem międzynarodowej wersji funkcjonującego obecnie wyłącznie na amerykańskim rynku smartfona Droid DNA. W sieci pojawiły się właśnie pierwsze zdjęcia ukazujące rzekomy wygląd tego dość tajemniczego urządzenia.

Według najświeższych doniesień – smartfon ukaże się na rynku w trzech wariantach koloru obudowy: brązowym, białym i czarnym, a jego nazwa (może okazać się, że jedynie kodowa) będzie najprawdopodobniej trzyliterowym skrótem słowa Deluxe (czyli po prostu DLX). Jako, że urządzenie ma być swego rodzaju mieszanką amerykańskiego HTC Droida DNA i japońskiego J Butterfly – śmiało można przypuszczać, że w jego wyposażeniu nie zabraknie miejsca dla czterordzeniowego procesora Qualcomm Snapdragon S4 i dużego, 5-calowego ekranu Super LCD 3 Sharpa o rozdzielczości 1080 na 1920 pikseli.

Źródła portalu GSMArena, który to zresztą jako pierwszy dotarł do poniższych zdjęć, twierdzą, że czegoś więcej na jego temat dowiemy się już 6 grudnia. Jak tylko do tego dojdzie – damy wam znać.

podobne treści