newssmartfony

Plotki: nowy smartfon Motoroli i Lenovo na pierwszych zdjęciach prasowych

Zdaje się, że właśnie poznaliśmy wygląd pierwszego dzieła Motoroli od momentu przejęcia tej firmy przez chińskie Lenovo. Na kilka dni przed spodziewaną premierą smartfona Moto E, niezawodny EvLeaks opublikował na swojej stronie prawdopodobne zdjęcie prasowe następcy słuchawki Moto G.

Tak jak można było się tego spodziewać, na pierwszy rzut oka aparat kojarzy się nieco – acz nie przesadnie – z jego bardzo ciepło przyjętym poprzednikiem oznaczonym literą G. Niestety dla nas, z opublikowanych dotychczas fotografii trudno wywnioskować cokolwiek ponad to oraz fakt, iż urządzenie ukaże się na rynku w przynajmniej kilku różnych wariantach kolorystycznych. Pomimo, że na zdjęciu mamy do czynienia wyłącznie ze słuchawkami w kolorze turkusowym i żółtym, możemy chyba spodziewać się, że Motorola wypuści przy okazji całą serię nakładek umożliwiających samodzielne dobranie barwy odwrotu obudowy jej kolejnego cacka.

Według pierwszych, wciąż dość niepewnych informacji smartfon zostanie wyposażony w niezgorszy, dwurdzeniowy procesor Qualcommu z serii Snapdragon o częstotliwości taktowania 1,2 GHz, 4,3-calowy ekran, 1 gigabajt RAM-u i 5-megapikselowy aparat główny. Całość ma rzecz jasna pracować pod kontrolą najnowszego Androida 4.4 KitKat.

Jeśli wszystko potoczy się zgodnie z przewidywaniami i cena smartfona faktycznie będzie niższa od tej, z którą początkowo ukazała się na rynku słuchawka Moto G, nowe cacko Motoroli może stanowić całkiem interesującą alternatywę dla najmocniejszych aparatów z Androidem. Pytanie czy przy okazji bardziej opłacalną od ofert w rodzaju smartfona OnePlus One. Czegoś więcej powinniśmy dowiedzieć się jeszcze przed upływem bieżącego tygodnia.

Źródło: Gizmodo.com / EvLeaks

podobne treści