newssmartfony

Plotki: LG pracuje nad konkurentem dla smartfonów z serii Galaxy Note Samsunga

Wygląda na to, że koreański gigant zamierza powalczyć o sektor rynku zdominowany przez gadżety z jednej z najpopularniejszych serii jej rodzimego konkurenta. LG opublikowało wczoraj materiał promocyjny słuchawki G3 Beat, z którego wynika, że rozpoczęła ona prace nad własnym smartfonem z dedykowany rysikiem – LG G3 Stylus.

Choć urządzenie wyraźnie przypomina wyglądem smartfon LG G3, co uważniejsi (czyt. ci, którzy zatrzymają wideo na odpowiedniej klatce) zauważą, że raczej nie będzie ono stanowić jego dokładnej kopii. Z materiału wynika, że G3 Stylus zostanie wyposażony w zaledwie jedną diodę flesza LED i nie będzie dysponować laserowym autofocusem, co sugeruje, że jego moduł fotograficzny może nieznacznie odstawać jakościowo od zestawu umieszczonego na pokładzie obecnego flagowca LG. Poza tym – obydwa urządzenia rzeczywiście łączy wiele wyraźnych podobieństw, z których wyłamuje się tylko wspomniany już rysik.

Niestety, autorzy klipu postanowili na razie nie dzielić się z widzami żadnymi informacjami na temat planowanej premiery gadżetu. Według większości spekulacji – przypuszczalnie powinien on trafić do sklepów mniej więcej w tym samym czasie co Galaxy Note 4 Samsunga, ale w gruncie rzeczy nie jest do końca pewnym czy nie będzie on na przykład produktem dedykowanym konkretnym, wybranym przez firmę rynkom. Miejmy nadzieję, że nie.

Tak czy inaczej, wciąż czekamy na dalsze informacje w tej sprawie, a wszystkiego dowiemy się pewnie dopiero za miesiąc, w trakcie wrześniowych targów IFA 2014 w Berlinie. Poniżej możecie zobaczyć nadmieniony klip promocyjny LG.

Źródło: Android Central

podobne treści