aplikacjekrótka piłka

Plotki: Facebook rozważa wprowadzenie opcji „Zapisz na później”

Drżyjcie Pocket i Instapaper. Serwis MyTechSkool poinformował, że Facebook po raz kolejny rozważa wprowadzenie opcji umożliwiającej łatwe zapisywanie treści (np. artykułów), których odczytanie chcemy odłożyć na później. Na razie tylko urządzeniach opartych na iOS.

Zgodnie z informacjami bloga, funkcja miałaby miałaby pozwalać na łatwe przechowywanie odnośników prowadzących do treści, których nie mieliśmy czasu sprawdzić w momencie udostępnienia ich na naszym Facebooku. Co ciekawe, według serwisu zapisane linki wcale nie będą prowadzić do wpisów opublikowanych przez naszych znajomych, ale bezpośrednio do artykułów czy filmików, którymi zamierzali się z nami podzielić. Biorąc pod uwagę fakt jak zawodna bywa nasza pamięć, może to być całkiem wygodne rozwiązanie.

Niestety na razie nie wiadomo czy funkcja ta ostatecznie trafi do nowej wersji aplikacji Facebook dla iOS – tego rodzaju opcje były testowane już w przeszłości, ale dotychczas nie zdecydowano się na ich faktyczne wprowadzenie. Pożyjemy, zobaczymy.

podobne treści