krótka piłkasmartfony

Plotki: do sieci wyciekły pierwsze zdjęcia smartfona LG G Pro 2

Cóż, jak to mówią – historia lubi się powtarzać. Zaledwie kilkanaście godzin po tym jak LG ujawniło datę oficjalnej premiery smartfona LG G Pro 2 do sieci wyciekły zdjęcia zdradzające wygląd nowego dzieła Koreańczyków.

Ze zdjęć, które ujrzały światło dzienne za pośrednictwem koreańskiego forum DC Inside, trudno wywnioskować cokolwiek ponad to, iż urządzenie w istocie przypomina smartfon opisywany przez media przy okazji większości poprzednich „wycieków”. Co ciekawe, wszystko wskazuje na to, iż słuchawka zostanie wyposażona w zestaw znanych z LG G2, fizycznych przycisków zamontowanych na odwrocie jego obudowy. Poza tym, design urządzenia zdaje się wpisywać w schematy wyznaczone przez pozostałe „high-endowe” telefony firmy. I to byłoby właściwie na tyle.

Zgodnie z informacjami portalu Android Central – smartfon LG G Pro 2 będzie dysponować dużym, 6-calowym ekranem Full HD, mocnym czterordzeniowym procesorem Qualcommu: Snapdragon 800 oraz wsparciem dla technologii LTE i LTE Advanced. Jak zapowiedziało LG, oficjalna premiera urządzenia odbędzie się już w trakcie lutowych targów Mobile World Congress w Barcelonie.

Źródło Engadget i Android Central

podobne treści