sprzęttabletyWiadomość główna

Plotki: Co jutro pokaże Apple?

Już jutro ma odbyć się tajemnicza konferencja Apple, na której najprawdopodobniej zaprezentowany zostanie iPad mini. Od kilku dni Internet huczy od plotek dotyczących tego wydarzenia, postanowiliśmy więc zebrać je w jednym miejscu.

iPad mini

Jeśli wierzyć pogłoskom, mniejsza wersja iPada będzie gwoździem jutrzejszego programu. iPad mini ma być wyposażony w ekran 7,85 cala, procesor A5 i 512 MB RAM. Nie jest znana jego cena, można jedynie spekulować, że będzie się ona zaczynać od przedziału 250 do 350 dolarów. Nie wiadomo także czy w zestawie znajdować się będzie gustowny papier ścierny z logiem Apple.

Pojawiają się także głosy, że choć nazwa iPad mini już się przyjęła, mniejszy brat iPada ma nazywać się iPad Air.

MacBook Pro 13

Mniejsza wersja MacBooka Pro ma doczekać się także upgradu ekranu do standardu „Retina” oraz nowych intelowskich procesorów Ivy Bridge. Odświeżony MacBook Pro ma być dostępny jednocześnie ze starszą wersją, bez sztandarowego ekranu Apple.

Nowy, Nowy iPad

Niektóre źródła podają, że tegoroczny iPad również ma doczekać się liftingu. Ile w tym prawdy, nie wiadomo, wiadomo natomiast, że rzekomy lifting polegać ma, między innymi, na wymianie złącza na nowe złącze „lightning”. Pojawiają się także plotki o tym, jakoby Apple miało jutro pokazać nowego iPada wspierającego technologię LTE. Ceny nowych, nowych iPadów mają pozostać na tym samym poziomie co ceny obecnie sprzedawanych modeli.

Nowe iTunes

Podczas premiery iPhone 5, Apple zapowiedziało, że w październiku zadebiutuje nowa wersja iTunes. Najwyższy czas ją pokazać.

podobne treści