gadżetyWiadomości promowane

Plotki: Apple iWatch w połowie przyszłego roku?

Niektórzy twierdzą, że przerabianie iPodów Nano na zegarki to istne Eldorado. Możliwe. Inni potrafią nawet wszczepić sobie magnesy by tylko założyć iPoda Nano na rękę. Osobiście uważam, że największy sukces Kickstartera, jakim była kampania zegarków Pebble, oznacza, że sam pomysł jest świetny i urządzenia takie nie muszą być produkowane przez Apple. Ale nie oznacza to, że Apple się nim nie interesuje. Przynajmniej jeżeli wierzyć plotkom.

Najnowsza partia plotek dotyczących hipotetycznego zegarka Apple iWatch zakłada, że urządzenie wyposażone będzie w ekran OLED o przekątnej 1,5 cala, Bluetooth 4.0 i pojawi się w pierwszej połowie 2013 roku. Co ciekawe zegarek iWatch ma powstać we współpracy z Intelem.

Pierwsze plotki o tym, że Apple zamierza wyprodukować iPoda, który można by nosić jako zegarek pojawiły się dwa lata temu, kiedy Steve Jobs stwierdził, że członkowie rady nadzorczej Apple chcieliby nosić ówczesnego iPoda Nano jak zegarki. Od tamtego pory co jakiś czas pojawia się kolejna partia plotek na ten temat, ale Apple jakoś nie spieszy się z pokazaniem swojej wersji takiego urządzenia. Choć trudno przypuszczać, by w Cupertino nie zastanawiano się nad realizacją takiego projektu.

Tymczasem pozostaje nam co najwyżej zamówić zegarek Pebble i mieć nadzieję, że pierwsze egzemplarze trafią w końcu do klientów.

Źródłem obrazu jest serwis Shutterstock

podobne treści