news

Play schodzi pod ziemię w Warszawie

Play został jedyną siecią, która gwarantuje zasięg w metrze warszawskim, zarówno na stacjach, jak i w tunelach. Koniec ciszy pod ziemią?

Zasięg póki co oferowany jest na niektórych stacjach (Centrum, Wilanowska, Pole Mokotowskie, Politechnika, Ratusz Arsenał, Słodowiec, Stare Bielany, Wawrzyszew, Młociny), co nowością w metrze nie jest. Pionierskim rozwiązaniem będzie sygnał pomiędzy tymi stacjami, który zawsze urywał się parę metrów po opuszczeniu stacji. Nadszedł koniec błogich czasów, kiedy nie trzeba było wysłuchiwać ludzi, którzy nie potrafią mówić cicho do telefonu.

Tylko po co brać się za podziemia, kiedy mnóstwo ludzi narzeka na brak sygnału Playa na ziemi? [Blog Play]

podobne treści

 • pio11

  Bzdura! Na każdej stacji jest zasięg. Pomiędzy niektórymi również można rozmawiać. Choćby centrum-świętokrzyska oraz cały węzeł bielański. Prawdą jest, że w reszcie tuneli nie ma zasięgu. Były testy wprowadzenia sygnału pod ziemię (również internetu po WiFi) Obecnie jest działająca zabezpieczona sieć WiFi w metrze. Nie tylko play pozwoli nam na komunikację w drodze do pracy w najbliższej przyszłości. Zapotrzebowanie jest ogromne. Wiele razy przejażdżka metrem pozwalała mi dokończyć prace nad projektem. Jednak czasami brak internetu bolał

 • Michał Misiek Lebecki

  DOPIERO teraz na każdej stacji jest zasięg i to tylko w playu, w innych sieciach Wawrzyszew czy Stare Bielany dalej zasięgu nie oferują.
  A jeszcze większa bzdura to narzekanie na brak sygnału playa na ziemi, w końcu wszyscy (poza autorem posta) wiemy że play korzysta z infrastruktury plusa czyli ma zasięg plus+play, największy w Polsce.

 • pio11

  No jak to dopiero teraz? Już od dwóch lat można dzwonić na stacji metra. Pierwsza seria nadajników pojawiła się od kabat do ratusza. Następnie zamontowano je na następnych stacjach. Byłem kilka dni temu na Młocinach i jakoś nie miałem problemu z zasięgiem. Owszem w tunelach nadal jest cisza komórkowa. Nadajniki play’a pokrywają się z plusowymi więc mają taki sam zasięg jak plus.

 • Michał Misiek Lebecki

  Dopiero teraz, w źródłowym linku jest jasno napisane że Play jako pierwszy zamontował 31 grudnia nadajniki na Wawrzyszewie, Starych Bielanach etc. Do 31 grudnia zasięgu na choćby tych stacjach nie było – jeździłem codziennie z Centrum do Młocin i nie raz dało mi się to we znaki.
  A play posiada i własne nadajniki (co udowadnia post i źródło)