newssmartfonyWiadomość główna

Pierwsze zdjęcia Sony LT29i Hayabusa?

Choć plotek na temat tego, że Sony usilnie pracuje nad przygotowaniem kolejnej, międzynarodowej wersji high-endowego smartfona ze swojej stajni – Xperii GX – słyszeliśmy już co nie miara, to na razie nie uzyskaliśmy jakiegokolwiek w pełni wiarygodnego potwierdzenia tych doniesień. Kolejną porcję nieoficjalnych wieści zaserwował nam właśnie portal XperiaBlog, który dotarł ponoć do pierwszych zdjęć domniemanego (i bardzo przypominającego pierwowzór) LT29i Hayabusa.

Jest to najprawdopodobniej coś na kształt wczesnego modelu/prototypu międzynarodowej wersji LT29i – z jego czoła na razie nie usunięto nawet nieaktualnego logo Sony Ericssona (członu „Ericsson” na pewno nie zobaczymy na jego obudowie, gdy rzeczywiście trafi na nasz rynek). Słuchawka przypomina w ogromnym stopniu, i nic dziwnego, swoją japońską odpowiedniczkę – Xperię GX, różniąc się od niej przede wszystkim brakiem sygnatury NTT Dotcomo (ot, operator komórkowy z kraju kwitnącej wiśni), nieobecnością logo FeliCa i zamontowaną na całym obwodzie ekranu, chromowaną ramką. Podobnie jak Xperia GXSony LT29i pracuje oczywiście pod kontrolą Androida 4.0 Ice Cream Sandwich (firmware 7.0.A.1.155).

Choć nie mamy pewności, czy międzynarodowa wersja smartfona będzie dysponować tym samym sprzętem, co jego japoński pierwowzór, to w jego wyposażeniu najprawdopodobniej znajdziemy m.in. 4,6-calowy ekran o rozdzielczości 720×1280 pikseli, 13-megapikselową kamerę (z czujnikiem CMOS), dwurdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon S4 (1,5GHz), 1GB RAM-u, 16GB-ów wbudowanej pamięci wewnętrznej i podtrzymującą całość, 1700mAh baterię. Poniżej wspomniane zdjęcia z serwisu XperiaBlog.

[xperiablog via androidcentral]

podobne treści