film

Pierwsze zdjęcia Josepha Fiennesa i Johna Hurta z planu Herkules: The Thracian Wars

Dwayne Johnson, tytułowy bohater nadchodzącego filmu o Herkulesie umieścił na swoim twitterze zdjęcie z planu filmu w Budapeszcie. Tym razem The Rock przesłał zdjęcie, na którym widać Josepha Fiennesa (Zakochany Szekspir, Wróg u bram) i Johna Hurta (Obcy – 8. pasażer „Nostromo”, V jak vendetta) w kostiumach z filmu.

Herkules, półbóg, po wykonaniu swoich słynnych dwunastu prac, prowadzi życie najemnika. Pewnego dnia, otrzymuje od króla Tracji i jego córki ofertę wyszkolenia ich armii, by ta stała się najświetniejszą w historii.

Reżyserem filmu jest Brett Ratnerr (Skazany na śmierć, X-Men: Ostatni bastion), scenariusz piszą wspólnie Ryan Condal (Plurality, The Sixth Gun) z Stevem Moore’em (twórca komiksu Herkules: The Thracian Wars). Obok Dwayne’a Johnsona, Johna Hurta i Josepha Fiennesa w filmie pojawią się Ian McShane (Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach, Death Race: Wyścig śmierci), Tobias Santelmann (Kon-Tiki, Flukt), Aksel Hennie (Łowcy głów, Max Manus), Rufus Sewel (Mroczne miasto, Iluzjonista) i Reece Ritchie (Książe Persji: Piaski czasu, 10,000 BC: Prehistoryczna legenda). Hercules: The Thracian Wars ma wejść do kin na świecie 24 lipca 2014 roku.

podobne treści