aplikacjefoto

Pianka z Instagramem

Niektóre zdjęcia wyglądają tak apetycznie, że aż chciałoby się je zjeść. Z pomocą brytyjskiego start-upu o nazwie Boomf jest to jak najbardziej możliwe. Wystarczy połączyć Boomf ze swoim kontem na Instagramie.

Dzięki temu będziemy mieli możliwość wybrania ulubionych ujęć, które następnie zostaną wydrukowane na jadalnej piance. Paczka zawierająca dziewięć waniliowych pianek z wybranymi obrazami kosztuje 12 funtów, wiec nie jest to przyjemność tania, ale za to jaka słodka.

Pianki mają powierzchnię około szesnastu centymetrów kwadratowych, wiec można liczyć na to, że wydrukowane na nich obrazy będą miały rozsądną ilość szczegółów, choć Boomf odradza drukowanie obrazków, które mają duże, ciemne powierzchnie. Dodatkowo pianka taka zmieści się raczej w kubku gorącego kakao.

Trzeba przyznać, że pomysł jest dość niezwykły, ale ludzie stojący za Boomf mogą pochwalić się szeregiem realizacji związanych z Instagramem i słodyczami. Stworzyli oni między innymi robota wydającego cukierki w zamian za odpowiednią ilość retweetów, czy projektor do wyświetlania zdjęć z Instagrama.

Na razie Boomf wysyła pianki z nadrukami tylko do Wielkiej Brytanii, ale na początku przyszłego roku ma ruszyć także wysyłka międzynarodowa.

podobne treści