news

Photoshop czy zombie?

​Amerykańska stacja telewizyjna poinformowała w serwisie informacyjnym o niezwykłym wydarzeniu, które miało miejsce w Luizjanie.

Anonimowy widz nadesłał fotografię dziwnego stworzenia, którą znalazł w zdemolowanym obozowisku, na którym znajdowali się jego znajomi. Wszyscy ludzie zniknęli. Zachowało się tylko zdjęcie w aparacie, wykonane 4 grudnia w rezerwacie Berwick nieopodal Morgan City.

Prezenterka stacji NBC 33 z Baton Rouge podchodzi do sprawy lekko, nie zdając sobie sprawy z powagi sytuacji. ONI stają się coraz śmielsi. Nie boją się nawet wychodzić z ukrycia. [io9]

podobne treści

 • futrzana

  Co to za szajs na tym zdjęciu? Pewnie nakręcą zaraz o tym film „Grupka przyjaciół wybiera się na ostatni wspólny wypad w góry zanim zaczną studia jednak nie wiedzą że w lesie czyha na nich zguba bo szary goły koleś chodzi na czworaka i je maturzystów”

 • Anonim

  ta juz cos podobnego niedawno bylo, project monster beznadziejny kompletnie i niestrasznie, próbują naśladowac legendarnego blair witch project, w koncu mlode pokolenia też muszą miec swoje wlasne gnioty :]

 • kamilbubela

  Podobno to są obrazki wiralowe do nowej produkcji Abramsa „Super 8” , ale coś mi się nie chce wierzyć…

  http://www.filmweb.pl/news/FOTO+Nowe+%22zdj%C4%99cie%22+stwora+z+%22Super+8%22-68136

 • Anonim
 • apokalipsasiezblizazarazdostaneparaliza

  A co jest lepzse na zombie łuk czy katana ?