film

Paul Rudd włamuje się do kryjówki Michaela Douglasa w zapowiedzi Ant-Mana

Życie złodzieja nie jest łatwe. Najpierw trzeba znaleźć odpowiedni cel, dokładnie przygotować się do skoku i wykonać go perfekcyjnie, by nie zostać złapanym podczas próby wzbogacenia się. Niestety, czasem okazuje się, że zamiast pieniędzy w sejfie znajduje się… stary strój motocyklisty. W sieci zadebiutowała nowa zapowiedź nadchodzącego już wkrótce Ant-Mana, w której grany przez Paula Rudda Scott Lang włamuje się do kryjówki Hanka Pyma, którego w filmie Marvela zagra Michael Douglas. Reklamę zatytułowaną „Skok” zobaczyć można poniżej:

 

Złodziej i ekspert w dziedzinie elektroniki, Scott Lang musi pomóc swojemu mentorowi, Hankowi Pymowi w ochronie tajemnicy technologii, która tworzy Ant-Mana. Twór ten pozwala na zmniejszanie swojej postaci i jednoczesne zwiększenie siły. Dodatkowo, Lang musi także przeprowadzić pewien skok, który może uratować Ziemię przed zagładą.

W produkcji wystąpią Michael Douglas (Wall StreetWielki Liberace), Paul Rudd (WpadkaAnchorman 2: The Legend Continues), Evangeline Lilly (Hobbit, serial Lost – zagubieni), Corey Stoll (Dziedzictwo Bourne’a, serial House of Cards),Judy Greer (Ewolucja planety małpMiłość i inne używki), Wood Harris (Tytani, serial Prawo ulicy), Bobby Cannavale(SzefKolekcjoner kości) oraz Hayley Atwell (Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierzKsiężna). Reżyserem filmu jest Peyton Reed, autor komedii Jestem na tak i Do diabła z miłością. Polska premiera zaplanowana została 17 lipca.

podobne treści