smartfony

Panasonic Eluga Power: lepsze parametry, ale kosztem rozmiaru

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Nie będzie nazywać się Lumix, jak się spodziewaliśmy, ale drugi telefon Eluga Panasonica ma 5-calowy ekran 1280-720 HD, tak więc zdjęcia robione 8-megapikselowym aparatem powinno być widać jasno i wyraźnie. Teoretycznie. W środku dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1,5GHz, napędzający Ice Cream Sandwich.

Wraz z wieloma innymi telefonami pokazanymi na MWC, lekki telefon (133 g) ma też wbudowaną technologię NFC, która ma służyć do bezprzewodowych płatności. Długość życia baterii szybko stała się jednym z głównych wabików na targach. Eulga Power obiecuje, ze 1800mAh naładuje się w połowie po 30 minutach po podłączeniu do prądu.

Jeśli teraz drapiecie się w głowę i zastanawiacie, jaka jest różnica między Elugaa Eluga Power, witamy w klubie. Na razie udało nam się ustalić, że Power jest sporo grubszy (9,6 mm w porównaniu z 7,8 mm), ale ma dużo lepszy ekran, biorąc pod uwagę, że poprzedni miał rozdzielczość 960 na 540 pikseli. Jest też większa bateria, lepsze specyfikacje.

Jeśli szukacie też telefonu z najnowszym Ice Cream Sandwitch zainstalowanym zanim wyjmiecie go z pudełka, to Power będzie miał najnowszą wersję Androida, a Elugę będziecie musieli sami aktualizować.

Kat Hannaford, Gizmodo UK

podobne treści