film

Pamiętajcie, że to tylko gra. Zwiastun horroru Ouija

Motyw popularnej tablicy, za pomocą której można skontaktować się ze światem zmarłych pojawiał się w wielu horrorach na przestrzeni lat. Reżyser Stiles White, odpowiedzialny za Zapowiedź oraz remake Ptaków Alfreda Hitchcocka postanowił zatem stworzyć film oparty właśnie na wykorzystywanej w spirytystycznych seansach planszy, Ouija. Zwiastun produkcji, która ma zadebiutować w okolicach Halloween do zobaczenia poniżej:

 

Ouija podąża śladami grupki znajomych pragnących skontaktować się z jedną z koleżanek, która niedawno zniknęła bez śladu.

W nadchodzącym horrorze główne role odegrają Olivia Cooke (Uśpieni, The Signal), Erin Moriarty (Królowie lata, Straż sąsiedzka), Douglas Smith (Percy Jackson: Morze potworów, Obywatel Duane), Daren Kagasoff (Delirium, serial Tajemnica Amy), Bianca Santos (seriale Happyland i The Fosters) oraz Ana Coto (DisCONNECTED). Film trafił w dobre ręce, gdyż producentami są twórcy z Blumhouse Productions, odpowiedzialni za Paranormal Activity i Naznaczonego. Premiera światowa Ouija odbędzie się 24 października tego roku.

podobne treści