krótka piłkanewssmartfony

Oto nowy smartfon HTC – Desire 8?

 

Wygląda na to, że deklaracje HTC dotyczące ponownego wejścia z hukiem na rynek tańszych smartfonów faktycznie znajdą odzwierciedlenie w rzeczywistości. Chiński serwisu MyDrivers opublikował na swoich łamach pierwsze zdjęcie prasowe nowej słuchawki Tajwańczyków – HTC Desire 8.

Według informacji serwisu – co ciekawe, potwierdzonych także przez źródła portalu Engadget – nowe cacko HTC będzie typowym smartfonem ze średniej półki cenowo-sprzętowej, które ukaże się na rynku w okolicach marca bądź kwietnia tego roku. W jego rzekomym wyposażeniu znajdziemy m.in. 5,5-calowy wyświetlacz o niewiadomej rozdzielczości, zestaw głośników stereo, dwie niezgorsze kamery (5,5 oraz 13 Mpx, bez technologii UltraPixel) oraz jakże mile widziane dwa sloty na karty SIM.

Zgodnie z doniesieniami anonimowych informatorów serwisu – oficjalna premiera urządzenia powinna nastąpić już 18 marca. Niewykluczone jednak, że smartfon pokaże się w ten czy inny sposób już w trakcie nadchodzących targów MWC w Barcelonie. Pożyjemy, zobaczymy.

Źródło: MyDrivers via Engadget.com

podobne treści