news

Oto, co miał na myśli Steve Jobs, gdy mówił o bałaganie w Androidzie

Musi zastanawiać fakt, że Steve Jobs rozwodził się wczoraj na temat fragmentacji Androida podczas… prezentacji znakomitych wyników finansowych Apple. Musi go boleć powodzenie systemu konkurencyjnego dla iOS.

Programiści wcale się z nim nie zgadzają, że „tworzenie aplikacji na Androida to droga przez mękę”, ale…

This Is What Steve Jobs Means When He Says Android Is F*cked Up

…fragmentacja Androida naprawdę przypomina Wieżę Babel:

This Is What Steve Jobs Means When He Says Android Is F*cked Up

Już wkrótce przekonamy się, czy konsumenci wybiorą otwarty system, który można modyfikować, nawet za cenę powstawania odmian, rodzajów i wariacji. [Jesus Diaz/giz]

podobne treści

 • jakub.kaczorkiewicz

  Z tą otwartością to przecież mi – operatorzy komórkowi tak blokują telefon z Androidem, że jest bardziej zamknięty niż iOS. Żeby był otwarty trzeba tylko kombinować co z instalacją Jailbreake’a, więc dajcie już spokój z tym tematem.

 • zygielekd31

  Ten wykres chyba służy po to aby Ci co nie mają styczności z Androidem się wystraszyli rozdrobnieniu systemu, jednak to kpina gdyż te wszystkie mody oparte są na 2.1/2.2/1.6 i nie trzeba nic robić żeby działały na nich aplikacje działające na wersji na której opiera się mod.

 • zygielekd31

  A ten pierwszy wykres to już całkiem wzięty z kosmosu. Przecież na nim można znaleźć 10 HTC DREAM ukryty pod nazwami G1/sparksmod i innymi zmienionymi przez użytkownika.

 • szymonnunion

  @jakub: a mozesz napisac po polsku, bo Twoj post jest wogole niezrozumialy. Ja tam nie mam zadnych problemow z Androidem, czysta przyjemnosc, rewelacja! :)

 • d1554573r

  Sorry iOS 4.1 jest niebo lepszy niz 2.2, a fragmentaryzacja będzie problemem — teraz może i nie jest bo nie ma aż tylu aplikacji na androida co na iphone.

  Jestem tylko ciekaw czy z tych konszachtów googla z sony wyjdzie Androidowy psp-phone… Także pomimo waszej zartwardziałej stronniczości na gizmodo apple rządzi na chwile obecna i prędko się to nie zmieni. There’s an app for that — deal with this :)