news

Oszałamiające rzeczy, które można robić z piersiami

Liczba dostępnych na rynku gadżetów, urządzeń i specyfików mających
uatrakcyjnić piersi przeczy stwierdzeniu, że piersi nie wymagają żadnych
wspomagaczy. Są super takie, jakie są. Ale można próbować! Spójrzcie na kilkanaście ciekawych przykładów gadżetów na piersi i dla piersi.

14 Bizarre & Bewildering Thingamabobs For Your BoobsBosom Max to system składający się z kremów ujędrniających i wibrującego biustonosza, który „stymuluje tkanki piersi, poprawiając krążenie krwi i limfy oraz budując masę mięśniową, by piersi były większe”. Gdyby tylko w piersiach były mięśnie, miałoby to nawet sens.

Hiszpańskojęzyczna reklama Bosom Max najlepiej tłumaczy, jakich efektów możemy się spodziewać.

14 Bizarre & Bewildering Thingamabobs For Your BoobsWałek Beau Bust także wykorzystuje elektrostymulacje, z dodatkową atrakcją w postaci ugniatania piersi metalowymi płytkami. Całe 106 dolarów za dobrze wyrobiony biust.

Chińskie połączenie gorsetu i narzędzia tortur „powiększa” piersi przez ściskanie ich do środka. Ułatwia uzyskanie efektu „rowka”.

Electronic Bra powinien trafić do dyskotek! Dziwne, że jeszcze do tego nie doszło.

14 Bizarre & Bewildering Thingamabobs For Your BoobsStanik do spania Le Decollette wynalazła Rachel de Boer, by uniknąć pojawiania się w nocy pionowych zagnieceń pomiędzy piersiami. Zanim opracowała swój produkt, spała w biustonoszu ze… skarpetkami wszytymi pomiędzy miseczki.

Podobną funkcję pełni poduszka Intimia.

14 Bizarre & Bewildering Thingamabobs For Your BoobsBekonowy Biustonosz to produkt, który nie wymaga wyjaśnienia ani komentarza.

Perk-Ups firmy Faveo „unoszą i podtrzymują piersi bez ramiączek”. Od razu widać, że to tylko odrobinkę wygodniejsze od chińskiego gorsetu.

14 Bizarre & Bewildering Thingamabobs For Your BoobsCukierkowe nakładki na sutki są podobno smaczne.

Nu Bra to silikonowe ustrojstwo, dzięki któremu uzyskamy piękny dekolt bez ramiączek. Instruktaż obsługi bardzo zniechęca. Wynika z niego, że zamiast wygodnego biustonosza mamy chodzić w dwóch wielkich naklejkach na piersiach. To na pewno swędzi i odparza.

14 Bizarre & Bewildering Thingamabobs For Your BoobsHello Kitty jest wszędzie, więc na sutkach też powinna się znaleźć.

14 Bizarre & Bewildering Thingamabobs For Your BoobsWersja dla intelektualistek.

14 Bizarre & Bewildering Thingamabobs For Your BoobsMetalowy biustonosz dla fanów Steampunku i rekreacji średniowiecznych bitew.

14 Bizarre & Bewildering Thingamabobs For Your BoobsNa koniec najbardziej zniechęcająca propozycja – sutki, które widzą.

Przypominamy, że piękne i zdrowie piersi uzyskamy, nosząc nie za luźny i nie porozciągany biustonosz, którego ramiączka na wżynają się w ciało, a miseczki obejmują całą pierś, nie tylko jej środek. [Jezebel]

podobne treści