news

Opera Mini na iPhone chodzi jak żyleta

Pewnie myślisz sobie: „Dlaczego miałbym się przesiąść na Operę, skoro mam Safari, któremu nic nie brakuje?”. A to dlatego, że dzięki Operze twój stary, EDGEowy telefon będzie działał tak, jakby był z 3G.

Na powyższym filmiku widać iPhone pracujący tylko i wyłącznie na EDGE. Jak sami możecie się przekonać, działa on naprawdę szybko. Opera Mini przyspiesza działanie Internetu w twoim telefonie bardziej niż w jakimkolwiek innym, który mieliśmy możliwość testować. Wszystko ładuje się natychmiast, jest bardzo płynne i przyjemne w użytkowaniu. Mile zaskoczyła nas możliwość szybkiego wyszukiwania ciągów znaków, której to brakuje w Safari.

Opera Mini nie różni się specjalnie od wersji napisanych na inne platformy, co znacznie ułatwi synchronizację jej z innymi telefonami. Z czystym sumieniem możemy polecić ją każdemu, kto ma starszą wersję telefonu Apple. [Opera]

podobne treści

  • Marcin Chrobak

    to video od opery? fajna pokazówka, ciekawe czy apple dopuści to do appstore, w końcu nie zatwierdzają aplikacji które dublują funkcjonalność ich telefonu.. ale coś szybszego od safari by się przydało a operze ufam :)

  • Adam Rogowski

    Szczerze? Ta opera mini na iphone’a działa tak szybko jak na mojej nokii 6300. Tylko takiego ekranu nie mam.

  • groovemanager

    Na Androidzie dziala jak na zwyklym stacjonarnym laczu. Diabelnie szybka! Przegladarka Androida przy niej to jakis zardzewialy czolg.