news

Omnia 7 z Windows Phone 7 i 4-calowym ekranem Super AMOLED

To już drugi prezentowany przez nas dzisiaj smartfon z mającym za kilka godzin premierę systemem operacyjnym Windowsem Phone 7. Nie wypada źle na tle Optimusa 7 od LG.

Zacznę od procesora: Omnia 7 (same siódemki) jest napędzana mocą dobrze już nam znanego Snapdragona taktowanego prędkością 1Ghz. Oprócz niego obudowa smartfonu osłania Bluetooth 2.1, Wi-Fi, A-GPS oraz 5MPx aparat fotograficzny. To, co ma gorsze od komórki LG, to dwa razy mniej wbudowanej pamięci flash (8GB) oraz nieco mniejszy wyświetlacz – 4-calowy typu Super AMOLED o rozdzielczości WVGA.

Nie wiemy czy Samsung dorzucił własne aplikacje do Omni 7 tak, jak zrobiło to LG ze swoim Optimusem 7. Po zaplanowanej na dzisiaj premierze WP7 powinniśmy wiedzieć dużo więcej na ten temat. [Kat Hannaford/giz, Samsung Hub]

podobne treści

  • dupa

    Procek 1Ghz a nawet copy/paste nie ma

    dno

  • wooks001

    To ma snapdragona? A nie Hummingbirda? [Humminbird jest procesorem produkowanym przez samsunga, znajduje się we flagowych telefonach tej marki takich jak Samsung Galaxy S i Wave, jest też bardziej wydajny od Snapdragona], a tytuł „…ekranem AMOLED” wprowadza błąd AMOLED jest duuuuuuuużo gorszy od SuperAMOLEDA :)

  • Anonim