newssmartfony

Ojciec Androida chwali się „bezramkowym” telefonem

Andy Rubin, zwany czasem „ojcem Androida”, po odejściu z Google, nie przestaje chadzać własnymi drogami i zaskakiwać. Teraz chwali się smartphonem, który ma być praktycznie pozbawiony ramek.

Rubin już wcześniej wspominał, że pracuje nad nowym smartphonem klasy premium o nazwie Essential. Przedsięwzięcie realizowane jest wraz z nową firmą o tej samej nazwie i, choć na razie nie wiadomo, kiedy urządzenie zostanie oficjalnie zaprezentowane, Rubin już teraz chwali się nim za pośrednictwem Twittera.

No, prawie, ponieważ na opublikowanym przez niego zdjęciu widać niewiele. Można co prawda dostrzec bardzo wąskie ramki wokół ekranu oraz przycisk z boku obudowy, ale to właściwie wszystko. No, może poza słowami Rubina o tym, że jest on podekscytowany i nie może się doczekać na to, by urządzenie trafiło już w ręce ludzi.

To raczej niewiele, a w przypadku obecnego projektu Rubina nie można też za bardzo liczyć na plotki – na temat specyfikacji technicznej urządzenia nie wiadomo nic, poza tym, że jego obudowa ma być podobno ceramiczna. Pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i założyć, że wpis „ojca Androida” nie jest przypadkowy i już niebawem dowiemy się więcej na temat tajemniczego smartphone’a.

Zdjęcie: Twitter/Andy Rubin

podobne treści