sprzęt

Odkurzacz dla leniwych teraz jeszcze łatwiejszy w obsłudze

Seria odkurzaczy Roomba marki iRobot wzbogaciła się o sterowany pilotem model 790. Teraz, by ustawić częstotliwość automatycznego sprzątania podłóg, naprawdę nie trzeba będzie się ruszać z kanapy. Pozostanie tylko regularne opróżnianie odkurzacza.

Modelem 790 można sterować za pomocą panelu dotykowego na samym odkurzaczu albo właśnie za pomocą pilota. Ułatwi on ustawienie, w które dni tygodnia i o której godzinie Roomba ma zaczynać pracę. Gdyby odkurzacz utknął pod meblami i potrzebował ratunku, także nie będziemy musieli wstawać. Wystarczy pomóc mu wrócić do obowiązków, sterując nim zdalnie za pomocą pilota. W podobny sposób skierujemy odkurzacz w konkretne miejsce, które chcemy mieć wysprzątane.

Zestaw zawiera też stację dokującą, filtry, komplet szczotek oraz dwa wirtualne ograniczniki ułatwiające wyznaczanie obszaru sprzątania.

Polski dystrybutor na razie ma w ofercie poprzedni model, Roomba 780, w cenie 2,4 tysiąca złotych. W USA Roomba 790 pojawiła się na rynku z metką, na której widnieje cena 700 dolarów.

Roomba Just Got Even Lazier

[iRobot, Chip Chick]

podobne treści