aplikacje

Odeszły z Microsoftu, opracowały algorytm na idealny biustonosz

Posiadaczki małych i dużych piersi dobrze wiedzą, że dobranie wygodnego stanika na postawie standardowych rozmiarów jest bardzo trudne. Każdy model jest uszyty inaczej, do tego marki z różnych krajów numerację stosują niekonsekwentnie.

Najlepiej oczywiście udać się do brafitterki ale łatwiej jest skorzystać z podobnej usługi dostępnej online. Sklep True & Co. został założony przez dwie panie, Aarthi Ramamurthy i Michelle Lam, które poznały się podczas pracy w biurze Microsoftu w San Francisco. Nie należy się więc dziwić, że proces dobierania biustonosza zamieniły w kwestionariusz, którego wyniki interpretowane są za pomocą specjalnie na tę okazję napisanego algorytmu. Klientki Ramamurthy i Lam odpowiadają na serię pytań, w tym o rozmiar miseczki, kształt biustu itp. Na koniec podają swój email i lądują na stronie zawierającej modele biustonoszy idealnie dopasowanych przez algorytm do kształtów danej kobiety.

Amerykanki, które wpłacą 45-dolarową kaucję, mogą zamówić przesyłkę zawierającą pięć biustonoszy: trzy wybrane przez klientkę oraz dwa dobrane przez True & Co. Jeśli zestaw nie spełni oczekiwań, można go odesłać i odzyskać pieniądze.

Jeśli pierwsze opinie klientek będą pozytywne, można będzie zacząć narzekać, dlaczego jeszcze u nas nie ma podobnej usługi. Pomijając całą historyjkę z Microsoftem, 45 dolarów za pięć par wygodnych staników to więcej, niż każda kobieta może pragnąć nie tylko w Dzień Dziecka. [NYDailyNews]

podobne treści