news

Obrażenia spowodowane korzystaniem z Kinecta

Nowy kontroler ruchu Microsoftu powiela historię Wii od Nintendo. YouTube został zasypany filmami pokazującymi użytkowników Kinecta podczas gry – czasem wyglądają zabawnie, czasem się przewracają. Tutaj w wersji z pieluchą:

Tak musiało się stać, skoro kontroler zachęca do brania udziału w grze całym ciałem. A co, jeśli mamy mały pokój i dwa metry wzrostu? Lepiej się przenieść z Kinectem do garażu albo uszkodzimy sobie dłoń o sufit jak Bill Linn:

The Dangers Of Playing Kinect Enthusiastically

 

Microsoft reklamuje Kinecta hasłem „Ty jesteś kontrolerem!”. Teraz musi opatrzyć zestaw do Xboxa ostrzeżeniem, że bycie kontrolerem to wielka odpowiedzialność. [Kotaku]

podobne treści

 • phate77

  Może jeszcze zaczniemy dołączać takie samo ostrzeżenie do piłki? Albo kij od hokeja – ale to niebezpieczny kontroler! Świat staje na głowie, mamy już powszechne odmóżdżenie, teraz czas na „odruchowienie” – niedługo na każdych drzwiach z klamką będzie widniał napis: „Drzwi nie otwierają się automatycznie – nacśnij klamkę lub rozwalisz sobie nos”.

 • Anonim

  Ja już bym skarżył microsoft o wielomilionowe odszkodowanie.

 • Anna Piwnicka

  No właśnie ciekawe, czy teraz pojawi się fala pozwów, czy nikt nie okaże się na tyle głupi, by skarżyć MS za to, że się przewrócił. Znając Amerykanów…

 • kuba.plazma

  nie śmiej się z kija do hokeja bo tydzień temu kumpel mi takim kijem złamał palec

 • mrdonald99

  Cytuję:”A co, jeśli mamy mały pokój i dwa metry wzrostu?” Wtedy mamy problem i nie gnieździmy się specjalnie w malutkim pokoiku aby rozwalić sobie rękę.