wtf

[NSFW] Za 25 dolarów można już uprawiać sex z… iPadem

Dla wielu osób elektroniczne gadżety stały się ważnym elementem życia. W sumie nic dziwnego, w końcu trudno dziś wyobrazić sobie życie bez telefonu komórkowego. Ale czasami miłość do elektroniki może stać się groteskowa…

Dwa lata temu firma Fleshlight, która zajmuje się produkcją gadżetów dla dorosłych, zapowiedziała wypuszczenie etui dla iPada, z którym użytkownik będzie mógł spełnić swoje erotyczne fantazje. I rzeczywiście, zapowiadany produkt trafił niedawno do sprzedaży. Pomimo tego, że produkt opracowywany był przez tak długi czas, trudno nazwać go rewolucyjnym. Z czysto technicznego punktu widzenia jest to bowiem jedynie etui dla iPadów od drugiej generacji, aż do modelu Air, do którego można przypiąć produkowane przez Fleshlight gadżety. Z drugiej strony jest on niewątpliwie przełomowy – w końcu jaki inny produkt pozwala dosłownie wykorzystać swojego iPada?

Producent, który zapewnia użytkowników o wysokiej przyczepności gumowej konstrukcji i łatwym dostępie do przycisków, sprzedaje swoje etui za niecałe 25 dolarów. Poniżej reklama etui Fleshlight Launchpad.

Tak, zdecydowanie. Można wszystko. Pytanie tylko – po co?

podobne treści