krótka piłkanewssmartfony

Nowy smartfon Acera – Liquid E2

Acer wcale nie zamierza odpuszczać w walce o swój kawałek tortu na rynku urządzeń mobilnych. Kojarzona przede wszystkim z sektorem przenośnych komputerów osobistych, tajwańska firma zaprezentowała dziś nowy, 4,5-calowy smartfon Liquid E2, którego oficjalny debiut nastąpi już w okolicach połowy maja tego roku.

Nie przedłużając – urządzenie dysponuje niespecjalnie zachwycającym, 4,5-calowym wyświetlaczem o rozdzielczości 960 na 540 pikseli, niezłym, czterordzeniowym procesorem MediaTek MT6589 o częstotliwości taktowania 1,2 GHz (z grafiką powerVR SGX544MP), 1 GB-em RAM-u, dwoma – 8 i 2 MPx – kamerkami, radiem Bluetooth 3.0, łącznością Wi-Fi, dwoma głośnikami stereo i 4 GB-ami standardowej pamięci wewnętrznej (rozszerzalnej dzięki obecności slotu na karty micro SD). Co ciekawe, słuchawka ukaże się na rynku w dwóch wariantach kolorystycznych – białym lub czarnym – oraz w wersjach z jednym i dwoma slotami na kartę SIM.

Oficjalny debiut smartfona powinien nastąpić już w maju tego roku, a pierwszymi krajami, które uświadczą jego obecność będą Belgia, Holandia, Ukraina, Francja, Hiszpania, Wielka Brytania, Włochy, Niemcy oraz Rosja. Na razie nie wiadomo czy urządzenie kiedykolwiek ukaże się w Polsce (no, ale od czego mamy w końcu Internet).

Źródło: GSM Arena

podobne treści