news

Nowa seria BBC pokaże najwspanialszy gatunek zwierząt na świecie…

Czyli nas, ludzi. Po seriach z cyklu „Blue Planet” oraz „Planet Earth”, BBC postanowiła uhonorować twórcę prawie wszystkiego, co widzicie dookoła siebie – człowieka. W „Human Planet” zobaczymy, na czym polega nasza wyjątkowość: umiejętność przetrwania w najgorszych warunkach i umiejętność stworzenia rzeczy wspaniałych.

podobne treści

 • Anonim

  Nie nazwałbym go „najwspanialszym” gatunkiem zwierząt. A rzeczy wyjątkowe i wspaniałe to pojęcie względne. Druga seria BBC powinna być na temat jak ten gatunek potrafi niszczyć i zabijać. To tak żeby „plusy nie przesłoniły minusów”

 • amalekici

  Zdjęcia bardzo ładne i ciekawe jednak:

  Nazywanie ludzi zwierzętami to przegięcie.

  Tym samym BBC uznało TEORIĘ EWOLUCJI za fakt naukowy. To nierzetelność pod każdym względem!

  Dlaczego coś jest teorią lub faktem? Fakt jest udowodniony doświadczalnie. Teoria nie!

  BBC to dno!

 • solemnis

  @amalekici – więc udowodnij doświadczalnie, że się urodziłeś… To była dopiero nierzetelność! Zdarzeń historycznych nie da się udowodnić „doświadczalnie” z oczywistych względów.

  Boże jak mnie drażnią takie oszołomy, namieszało paru kretynów i teraz pół świata sądzi że są mądrzejsi od cholernych antropologów!

 • bbcFan

  @amalekici jeden z moich ulubionych profesorów mówił o takich przypadkach jak ty: „że mineli się z rozumem w momencie poczęcia”, ale ciebie to chyba nawet ewolucja ominęła

 • amalekici

  @bbcFan
  Oczywiście, że ewolucja mnie ominęła. Ciebie zresztą też. Po prostu nigdy jej nie było.

  Zobacz CAŁE wideo. Oto dowody:
  http://stwarzanie.wordpress.com/2008/12/07/film-ewolucja-rzeczywistosc-czy-domniemanie/

  Przeczytaj CAŁY artykuł:
  http://stwarzanie.wordpress.com/2010/04/24/czlowiek-wynik-slepego-przypadku-czy-zamyslu-bozego/

  @solemnis
  Twój przykład bez sensu. Twierdzenie, że ewolucja to zdarzenie historyczne, którego nie trzeba udowadniać bo skoro jesteśmy to być musiała jest błędne.
  Samorództwo jest błędne. Życie powstaje tylko z życia
  a nie samoistnie z materii nieożywionej. Było wiele prób labolatoryjnych na zainicjowanie ewolucji. Stymulowano pieczołowicie warunki by powstały najprostsze organizmy. Na darmo. Ewolucja pozostaje dogmatyczną teorią filozoficzną.

 • jestspocko

  amalekici tylko nie podpisuj się jako Katolik proszę, bo siary narobisz ludziom, że niby wierzą w jakieś zabobony. Alleluja!

 • jestspocko

  A jeszcze co do dna, to najwiekszo dno to TVP i całe te szopki z nią związane i bawienie się w wielkie postaci show-biznessu, więc nie ma co marudzić na razie na BBC, gdzie pracują też normalni ludzie z pasją

 • amalekici

  @jestspocko

  Ale o co ci chodzi?
  Nie podpiszę się jako Katolik bo nim nie jestem. Katolicki papierz JP2 poparł ewolucję łącząc ją ze stwarzaniem, tylko to jest całkowicie bez sensu bo tego nie da się połączyć. Ewolucji nie ma i nie było – widziałeś wideo i czytałeś artykuł z moich linków poniżej?