news

Nokia PureView 808 reklamuje sama siebie

Tego chyba jeszcze nie było. Nokia zaprezentowała właśnie spot reklamowy promujący jej najnowszy Symbian – smartfon PureView 808. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby klip nie został nakręcony… Pure View we własnej osobie. W końcu nie ma to jak dobra autoreklama.

Część możliwości 41-megapikselowego aparatu PV808, który podbił tegoroczne targi MWC, poznaliśmy już jakiś czas temu dzięki drobnemu wyciekowi zrobionych za jego pomocą zdjęć. Tym razem mamy do czynienia z czymś nieco większym. Zmontowany przez Nokię, dwuminutowy spot reklamowy złożony z licznych, zarejestrowanych przy użyciu PureView 808 fotografii i klipów, daje nam znacznie szerszy obraz tego, co rzeczywiście potrafi ta słuchawka. Oto wspomniany klip:

Klip promocyjny smartfonu Nokia PureView 808

Co uważacie? Prezentuje się tak znakomicie, jak zapowiadała Nokia? Bardzo dobrze – na pewno, ale czy naprawdę tak olśniewająco?

Przypomnijmy, że bazujący na Symbian OS smartfon Nokia PureView 808 ukaże się na brytyjskim (najpierw) rynku już 14 maja. Jego cena wynosić ma około 500 funtów.

[pocketnow]

podobne treści